Kavalierglass na letošním veletrhu ve Frankfurtu
Kavalierglass na letošním veletrhu ve Frankfurtu Publikováno: 13. 05. 2014

Na letošním veletrhu ve Frankfurtu, který proběhl ve dnech 7. – 11. února 2014 představila společnost Kavalierglass, a.s. celou řadu novinek ve foukaném i lisovaném sortimentu a dvojstěnném skle.

Nově nabízí zákazníkům Coffee to go – dekorované dvojstěnné sklenky se silikonovým víčkem.  Ve dvojstěnném skle se velmi odlišujeme od konkurence a to hlavně technologií, kterou jsou dvoustěnné produkty vyráběny. Zakládáme si na designu a zároveň praktičnosti použití. Častokrát jsme slýchali, že dvoustěnné pohárky jsou sice pěkné, atraktivní, ale pití z nich není příliš příjemné. Proto jsme se pokusili spojit atraktivitu a praktičnost. Výsledek posuďte sami, reakce, které jsme doposud získali  jsou veskrze pozitivní.

Dalšími novinkami, které v letošním roce představujeme, jsou celé kolekce dekorovaného skla.

Moderní květinové potisky najdete na našich tradičních i nejmodernějších konvicích, sklenkách a dokonce i zásobnících na potraviny. Ke všem hrnečkům nabízíme taktéž barvené podšálky, které úžasně celou kolekci doplňují.

U ostatních kolekcí sázíme jednak na design, jednak na praktičnost a účelnost plastových doplňků.

Rozšířili jsme pro letošek řadu Exclusive, kterou jsme naším klientům představili v loňském roce. 

K 2,5 litrovému pekáči se skleněným víkem jsme přidali i plastové, vhodné do ledničky. Pekáče jsou stohovatelné a velmi praktické, navíc nabízí zákazníkům i velmi atraktivní design.

Úplnou novinkou společnosti Kavalierglass, a.s. je kolekce Kavalier Design, která se orientuje na úplně nový segment zákazníků. Nabízí kolekci designových svítidel z dílny studií DEFORM a DECHEM, kteří pro nás navrhli svítidlo Transmission, se kterým jste se mohli setkat v Českém Domě v Londýně během Olympijských her. Nově jsme jej společně rozšířili o menší, závěsnou verzi.  Studio DECHEM pro nás navrhlo stolní svítidlo Hadovka, které nabízíme ve variaci 5 stínítek. Celou kolekci ještě doplňuje stůl s masivní dřevěnou deskou, která je položená na trubicích Simax.

Zdroj: Tisková zpráva Kavalierglass a.s. (jaro 2014)

Provozuje: ASKPCR logo

Asociace je členem: Glass AllianceSPCR logo