Laboratory Lights míří do Milána
Laboratory Lights míří do Milána Publikováno: 02. 07. 2015

Kolekce svítidel Laboratory Lights z dílny společnosti Kavalierglass, a.s., míří na EXPO do Milána. Od 1. 7. 2015 do 30. 8. 2015 se mohou návštěvníci českého pavilonu těšit na prezentaci toho nejlepšího z kolekce Laboratory Lights, kterou vyrábí sklárny Kavalierglass, a.s. Kavalierglass získal v letošním roce ocenění Výrobce roku v rámci Czech Grand Design. Součástí této výhry byla i finanční podpora účasti na EXPU.

„Konkrétně budeme vystavovat Funely a Sulfonačky, tedy ta svítidla, která jsou prozatím našimi zákazníky nejvíce žádaná“, sdělila Olga Gronychová, Marketingová Manažerka firmy. Celkově obsahuje kolekce Laboratory Lights 10 svítidel, z toho 4 stolní lampičky a 6 závěsných svítidel, některá dodatečně dekorovaná (pokovená či pískovaná). Všechna však vznikají z polotovarů laboratorního skla, jež je jedním z hlavních produktových skupin vyráběných v  Kavalierglass.

Kolekce Kavalier Design se stala opravdu známou. „Doposud jsme vyřizovali především požadavky zákazníků z Čech a přilehlých zemí. Protože jsme však nyní použili svítidla Laboratory Lights k osvětlení našeho stánku na veletrhu Achema ve Frankfurtu, očekáváme zvýšený zájem zákazníků z celého světa“, informuje Ing. Jitka Jiránková, obchodní ředitelka firmy Kavalierglass. „Ačkoliv jsme na tomto veletrhu prezentovali Laboratorní sortiment SIMAX, řada z našich zákazníků projevila velký zájem i o naše svítidla“ dodává.

Kromě prezentace na EXPU bude společnost Kavalierglass představovat celou kolekci Kavalier Design také na dalším Designbloku, který proběhne v říjnu letošního roku. Tam budou k vidění i novinky kolekce Kavalier Design. „I nadále spolupracujeme s designéry Michaelou Tomiškovou a Jakubem Janďourkem a jak se ukazuje, spolupráce je to opravdu užitečná.  Aktuálně řešíme, zda rozšíříme o nové produkty kolekci svítidel Laboratory Lights, nebo koncept Kavalier Design obohatíme o úplně něco nového,“ uvedla Olga Gronychová. Studio DECHEM získalo v rámci Czech Grand Design 2014 ocenění Grand Designér roku.

Spojili se tedy 2 opravdu silní partneři – výrobní fabrika, která ve své velikosti a rozmanitosti výroby nemá ve světě konkurenci a mladí úspěšní designéři, i díky kterým může společnost Kavalierglass ze Sázavy ukazovat svým současným i potenciální zákazníkům, že se stále vyvíjí a přichází s inovacemi nejen technologickými a produktovými, může tedy nabízet zákazníkům kromě tradičního sortimentu také něco navíc. Nezbývá než se těšit na to, co tato spolupráce přinese do budoucna.

 

Zdroj: Tisková zpráva Kavalierglass, a.s., (2. 7. 2015)

Provozuje: ASKPCR logo

Asociace je členem: Glass AllianceSPCR logo