Ambiente 2016
Ambiente 2016 Publikováno: 08. 02. 2016

V období od 12. do 16. února 2016 se v německém Frankfurtu nad Mohanem uskuteční další mezinárodní veletrh spotřebního zboží Ambiente 2016. Ambiente Frankfurt je jedním z nejvýznamnějších světových veletrhů, který se zaměřuje na spotřební zboží z různých oblastí (sklo, porcelán, šperky a módní doplňky, bytové doplňky a dekorace atd.). Jedinečná nabídka ve všech tržních segmentech ještě více obohatí Vaše produktové portfolio. Nespočet výjimečných prezentací odhalí současná témata oboru.

Výstava je místem setkání pro vystavovatele, návštěvníky, designéry i architekty z celého světa, jejichž hlavním motivem je interiérový design, navazování kontaktů a dlouhodobé spolupráce. Přední světové značky, výrobci ale i designéři a návrháři představí nové kolekce a také to nejlepší ze svých výrobků.

Již tradičně se můžete těšit na oslňující přehlídku nových nápadů. Mezi vystavovateli bude mnoho firem z České republiky, včetně významných zástupců sklářského a keramického průmyslu, kterými jsou např. Crystal Bohemia, jež je tradičním výrobcem ručně broušeného, foukaného a lisovaného olovnatého křišťálu. Brilance, lesk, třpyt a vysoký index lomu světla patří mezi základní vlastnosti výrobků těchto poděbradských skláren. Dále Crystalex CZ, který je největším českým výrobcem nápojového skla a mimořádně úspěšný i v oblasti dekorací či Thun 1794 a.s., který je členěn do tří závodů, kde se zabývají výrobou užitkového a hotelového porcelánu, a jejichž zajímavostí je i provoz sítotisku, kde vyrábí keramické vypalovací obtisky, které se používají k dekoraci porcelánových výrobků, produkovaných mateřskou firmou.

Více informací naleznete na stránkách www.ambiente.messefrankfurt.com

Foto: www.ambiente.messefrankfurt.com

 

Provozuje: ASKPCR logo

Asociace je členem: Glass AllianceSPCR logo