Pavel Šedlbauer osobností roku Ústeckého kraje 2015
Pavel Šedlbauer osobností roku Ústeckého kraje 2015 Publikováno: 07. 03. 2016

Předseda představenstva AGC Flat Glass Czech a viceprezident AGC Flat Glass Europe Pavel Šedlbauer zvítězil v anketě Osobnost roku Ústeckého kraje 2015 v kategorii podnikání a management. O prvenství se dělí s předsedou představenstva Krajské zdravotní Janem Novákem. Anketu již pátým rokem vyhlašuje magazín Metropol, jehož čtenáři o vítězi rozhodují, ve spolupráci s Ústeckým krajem.

„Titul Osobnost roku vnímám i jako ocenění pro AGC. Domnívám se, že výsledek ankety je odrazem toho, že lidé sklárnu a její aktivity považují za pozitivní a pro náš region prospěšné,“ komentoval vítězství v anketě Pavel Šedlbauer. Předseda představenstva AGC Flat Glass Czech zvítězil ve své kategorii společně s Janem Novákem, předsedou představenstva Krajské zdravotní.

Do jisté míry se za úspěch „rodiny“ AGC v soutěži dá považovat i letošní vítěz kategorie sport. Tím se stal Štěpán Vachoušek, kapitán FK Teplice. Klubu, jehož majitelem je společnost AGC Flat Glass Czech. „Štěpánovi Vachouškovi ze srdce gratuluji. Jsem pyšný, že Štěpán je vítězem této kategorie, protože jeho přístup ke sportu, jeho morálka i jeho nasazení může být vzorem pro všechny ostatní sportovce.“ uvedl Pavel Šedlbauer.

Anketa Osobnost roku má vedle kategorie podnikání a management další čtyři, veřejná správa, kultura, sport a dobrý skutek. Kandidáty v jednotlivých kategoriích, kteří v daném roce významně ovlivňují život v Ústeckém kraji, nominuje odborná porota. O vítězích pak hlasuje laická veřejnost prostřednictvím magazínu Metropol.

Zdroj: Tisková zpráva AGC

Provozuje: ASKPCR logo

Asociace je členem: Glass AllianceSPCR logo