LAUFEN CZ přinesl inspirace na veletrh AQUA-THERM PRAHA
LAUFEN CZ přinesl inspirace na veletrh AQUA-THERM PRAHA Publikováno: 05. 04. 2016

Společnost Laufen CZ představila novinky svých značek Jika a Laufen na největším veletrhu technického zařízení budov (TZB) v České republice, který se konal ve dnech 1. – 4. března 2016 v areálu PVA EXPO v pražských Letňanech. Návštěvníci z řad odborné veřejnosti se mohli těšit na podrobné seznámení s JIKA produkty a jejich mechanismy.

Po své prezentaci na mezinárodním veletrhu ISH ve Frankfurtu představila společnost Laufen CZ, která zastupuje značky Laufen, Roca a Jika, novinky z jedinečného materiálu SaphirKeramik, speciální povrchové úpravy keramiky nebo technologii rimless, klozet bez oplachového kruhu.

Značka Jika si pro své návštěvníky připravila unikátní laboratoř, ve které demonstrovala, jak fungují jednotlivé produkty, k vidění byly ukázky instalace produktů, funkční produkty a nepřeberné množství produktových možností kompletního sortimentu JIKA pro koupelny. Na stánku probíhaly i pravidelné instruktážní prezentace s názornými ukázkami.

Expozice společnosti Laufen CZ byla rozdělena na dvě části. V sekci značky Laufen se návštěvníci mohli seznámit s inovativním materiálem SaphirKeramik, za kterým stojí právě švýcarská značka. SaphirKeramik již několik let otevírá designérům nové a kreativní obzory a poskytuje jim naprostou svobodu v otázkách experimentování a inovací. Nejnovější kolekce VAL vznikala pod taktovkou uznávaného mnichovského designéra Kontantina Grcice a ohromuje svou dokonalostí a atraktivností. Jejím typickým znakem jsou jemně zakulacené rohy umyvadel a samostatně stojící oválná vana odlitá z jediné formy. S kolekcí INO naopak ohromil francouzský designér Toan Nguyen, který vnesl svěží vítr do klasických tvarů koupelnového vybavení. K vidění tak byla dominanta celé kolekce – jedinečné umyvadlo, které společně s odkládací plochou a skříňkou vytváří jednolitý kus.

Zdroj: www.jika.cz

Provozuje: ASKPCR logo

Asociace je členem: Glass AllianceSPCR logo