Pivo Staropramen z ČR má zcela nový vzhled
Pivo Staropramen z ČR má zcela nový vzhled Publikováno: 05. 04. 2017

Pivo Staropramen z České republiky má zcela nový vzhled. Skleněné láhve vyráběné v závodě Vetropack Straža se pyšní jednoduchým designem a jasně zelenou barvou. Tradice Staropramenu sahá až do roku 1869, a to nejen na české pivní scéně. Ať už slavíte narozeniny, nebo jen zajdete na skleničku s přáteli – toto pivo je vždy vítaným hostem.

Lidé si ho vychutnávají, když se spolu baví a vyprávějí si o svých zážitcích. A když náhodou dojde řeč, nový obal piva Staropramen představuje další téma, které se u stolu může probírat. Vylepšený design zaujme na první pohled. Zelená skleněná láhev s korunkovým uzávěrem, vyráběná v chorvatské sklárně Vetropack, dokonale padne do ruky.

Je inspirovaná charakteristickou pražskou radostí ze života. Lákavé zlatožluté barvě piva a jemné pěně lze jen těžko odolat. Pivní láhve se dodávají v objemu 0,5 a 0,33 litru. Vyrábějí se metodou lisofuku a prodávají se jako vratné láhve. Skutečnost, že se nové láhve musí vejít do stávajících pivních přepravek, představovala pro sklářské specialisty v podniku Vetropack Straža výzvu při navrhování jednoduchého tvaru těla láhve.

Zdroj: www.vetropack.cz

Provozuje: ASKPCR logo

Asociace je členem: Glass AllianceSPCR logo