Luíse Figa je vyslanec pro prosklené střídačky
Luíse Figa je vyslanec pro prosklené střídačky Publikováno: 02. 05. 2014

AGC, která má v celosvětovém měřítku vedoucí postavení jakožto dodavatel sklářských výrobků, chemických produktů, keramiky a dalších materiálů a komponent pro high-tech, dnes oznámila jmenování Luíse Figa jakožto svého vyslance pro prosklené hráčské střídačky pro Mistrovství světa 2014 ve fotbale. 

Společnost dnes také zprovoznila internetové stránky své kampaně (http://get-benched.com), kde tohoto legendárního portugalského fotbalistu představuje.

„Jsem nadšený, že se stanu kapitánem kampaně, která propaguje tento jedinečný projekt s cílem přinést fanouškům i hráčům vzrušující a dramatické zážitky z Mistrovství světa ve fotbale, které se bude konat v tomto roce v Brazílii,“ prohlásil Luís Figo. „Netrpělivě očekávám premiéru těchto prosklených hráčských střídaček, která je naplánována na 23. dubna do Brazílie.“

Luís Figo je znám jako člen portugalské „zlaté generace“ a může být hrdý na svoji vynikající hráčskou kariéru, během níž získal v roce 2001 titul Fotbalista roku a s Realem Madrid vyhrál v roce 2002 Ligu mistrů UEFA a dosáhl mnoha dalších významných úspěchů. Poté, co v roce 2009 opustil svět profesionálního fotbalu, byl předsedou Nadace Luíse Figa, která se věnuje znevýhodněným dětem a mládeži. Figo je rovněž ředitelem a vyslancem Dream Football, což je program na vyhledávání talentovaných hráčů prostřednictvím internetu. 

„Luís Figo je mezinárodně proslulá osobnost, jejíž atraktivní výkony dlouhodobě přitahovaly celosvětovou pozornost,“ říká Kazuhiko Ishimura, prezident a CEO AGC. Doufáme, že prostřednictvím našich výrobků budeme moci zprostředkovat stejné charakteristické rysy a vlastnosti, které nalézáme ve veškeré činnosti a úsilí Luíse Figa, a z tohoto důvodu jsme si zvolili pana Figa naším vyslancem.

Zdroj: AGC Asahi Glass Co., Ltd.

 

Provozuje: ASKPCR logo

Asociace je členem: Glass AllianceSPCR logo