XII. Mezinárodní sklářské sympozium
XII. Mezinárodní sklářské sympozium

Období: 1. října - 4. října 2015 Místo: Nový Bor

Mezinárodní sklářské sympozium IGS, které již více než 30 let patří neodmyslitelně k Novému Boru, je tu. Čtyřdenní program sympozia bude mít standardní průběh. Připraven je speciální program pro účastníky a hosty sympozia, pro média i pro širokou veřejnost.

Návštěvníci IGS se mohou těšit nejen na sobotní Den otevřených dveří ve sklářských provozech, kde bude možno sledovat při práci světové hvězdy, ale do svých prostor pozvou návštěvníky i muzea, sklářské ateliéry a galerie se zaměřením na sklo. Během soboty 3. října otevřou své dveře návštěvníkům i sklářské školy v Novém Boru a Kamenickém Šenově, aby všem ukázaly, že české sklo v nich má svou budoucnost. V pátek 2. října se rozezní v kostele Nanebevzetí Panny Marie vzácné varhany a ve Sklářském muzeu v Novém Boru budou mít návštěvníci jedinečnou možnost prostřednictvím vystavených exponátů srovnávat současnost i historii Mezinárodního sklářského sympozia, atd.

Program bude bohatý, tak neváhejte a navštivte tuto jedinečnou akci, která se koná ve dnech 1. až 4. října 2015. Více informací o akci najdete na oficiálních webových stránkách symposia www.igsymposium.cz, dále na městském webu či nově také na facebooku.

Provozuje: ASKPCR logo

Asociace je členem: Glass AllianceSPCR logo