PF 2015
PF 2015 Publikováno: 18. 12. 2014

Opět jsou tu Vánoce, krásný čas plný pohody, klidu a radosti. Přejeme Vám, aby tato čarovná atmosféra Vánoc přetrvala, děkujeme Vám za příjemnou spolupráci v roce 2014 a do nového roku přejeme hodně štěstí, zdraví a osobních i pracovních úspěchů.

Připomínáme, že po celý advent je pro vás připraveno několik akcí. Navštívit můžete například výstavu:

GLASS X MASS - Skleněné vánoční ozdoby pro země za mořem

Výběr z unikátní kolekce exkluzivních vánočních ozdob jabloneckého muzea skla a bižuterie nabídne nejen „klasiku“, ale také třeba okurky, brokolice, Santa Clause nebo ozdoby s motivy známého řetězce s rychlým občerstvením. Výstavu bude doprovázet samoobslužný program pod názvem Hledání vánočního překvapení. Prvních padesát úspěšných účastníků bude odměněno.

Otvírací doba po dobu výstavy: ČT – NE 13.00 – 17.00 (čtvrtek 1. ledna 2015 zavřeno)

Výstava potrvá do 29. března 2015. Více informací najdete na stránkách muzea www.msb-jablonec.cz

 

FANTAZIE VÁNOČNÍCH ODZDOB

Galerie huti František otevřela dne 12. prosince 2014 výstavu skleněných vánočních ozdob netradičních forem a tvarů s názvem „Fantazie vánočních ozdob“. Budete moci obdivovat autorské i limitované edice ozdob, vyráběných na zakázku. Na výstavě se seznámíte s typy skleněných ozdob, jakými jsou perličkové ozdoby, foukané ozdoby a ozdoby tvarované do formiček. Součástí výstavy bude i náhled procesu výroby od skleněné tyčky po nazdobenou skleněnou baňku.

Výstava potrvá do 18. 1. 2015. Více informací na stránkách www.cestyskla.cz

Provozuje: ASKPCR logo

Asociace je členem: Glass AllianceSPCR logo