Další ročník veletrhu Ambiente 2017 je tu!
Další ročník veletrhu Ambiente 2017 je tu!

V období od 10. do 14. února 2017 se v německém Frankfurtu nad Mohanem uskuteční další mezinárodní veletrh spotřebního zboží Ambiente 2017. Ambiente Frankfurt je jedním z nejvýznamnějších světových veletrhů, který se zaměřuje na spotřební zboží z různých oblastí (sklo, porcelán, šperky a módní doplňky, bytové doplňky a dekorace atd.). Skrývá v sobě tak hned tři unikátní veletrhy pod jednou střechou - Dining, Giving a Living, které svým rozsahem a kvantitou výrobků představují světově unikátní platformou pro prezentaci mimořádně pestré palety spotřebního zboží.

Výstava je místem setkání pro vystavovatele, návštěvníky, designéry i architekty z celého světa, jejichž hlavním motivem je interiérový design, navazování kontaktů a dlouhodobé spolupráce. Přední světové značky, výrobci ale i designéři a návrháři představí nové kolekce a také to nejlepší ze svých výrobků.

Již tradičně se můžete těšit na oslňující přehlídku nových nápadů. Mezi vystavovateli budou samozřejmě i členové Asociace, stejně jako loni se na veletrhu objeví sklo, porcelán a díla z rukou českých sklářů. Mezi vystavovateli najdete např. Crystalex CZ, který je největším českým výrobcem nápojového skla a mimořádně úspěšný i v oblasti dekorací, dále Crystal Bohemia, jež je tradičním výrobcem ručně broušeného, foukaného a lisovaného olovnatého křišťálu, kde brilance, lesk, třpyt a vysoký index lomu světla patří mezi základní vlastnosti výrobků těchto poděbradských skláren. Zastoupeny budou také firmy Kavalierglass a.s., Moser a.s., Český porcelán a.s., Thun 1794 a.s. a další. 

Více informací naleznete na stránkách www.ambiente.messefrankfurt.com

Provozuje: ASKPCR logo

Asociace je členem: Glass AllianceSPCR logo